Hliníkové zdvižno-posuvné dvere izool 75 HST

Pre náročných...

Zdvižno-posuvné dvere izool 75 HST sú veľmi priestranné a praktické. Sú ideálnym riešením pre vstup na terasu, verandu či k bazénu. Zabezpečia Vám slnkom presvietené miestnosti a bezbariérový prechod. Kombinujú v sebe estetiku, účelnosť a nenáročnosť na prevádzku a údržbu. Moderný dizajn profilov umožňuje vytvárať budovy, ktoré sú charakteristické vysokým komfortom a funkčnosťou. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave máte neobmedzené možnosti výberu farieb.

Tepelná izolácia:

1,2 (W/m2K)

Konštrukčná hĺbka:

Šírka zasklenia:

170/265 mm

do 55 mm

Farba AL:

Všetky farby RAL

Vzduchotesnosť:

Trieda 4

Vodotesnosť:

Trieda E1350

Počet tesnení:

2 na krídle

 POVEDALI ZÁKAZNÍCI

ĽUBICA, BOJNICE

Chcem sa Vám úprimne poďakovať. Vďaka Vašim posuvným dverám izool máme teraz vstup na terasu aký som si vždy priala mať. Teším sa na každý slnečný teplý deň keď môžem dvere celkom otvoriť a voľne prechádzať z interéru na terasu. 

JÁN, BANSKÁ BYSTRICA

Vynikajúce posuvné dvere. Trochu sme sa na začiatku báli, nakoľko sme chceli naozaj veľký portál, ale po prvých mesiacoch  používania od montáže musím priznať, že som milo prekvapený ako skvelo fungujú. 

ANNA, HLOHOVEC

Rozhodli sme sa pre vaše okná, dvere aj posuvné dvere a bola to správna voľba.Najmä z tých posuvných dverí sa teší celá rodina. Chceme sa touto cestou poďakovať a radi Vás odporučíme aj našim známym.

Vyberte si z bohatej ponuky 

farieb profilov

Produkty:

Vstup pre zmluvných predajcov

© 2020 by IZOOL GmbH.  |  Ochrana osobných údajov